Consultation for South Korea HakkındaConsultation for South Korea, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for South Korea; Türkiye’ de bulunan Güney Kore Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Güney Kore vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Güney Kore temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Güney Kore Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Güney Kore Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Güney Kore temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Güney Kore seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Güney Kore vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for South Korea web sitesin de bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for South Korea web sitesi içeriğin de bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for South Korea web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for South Korea‘ ye dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

Güney Kore Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: tur-istanbul.mofa.go.kr